O nas.

Specjalizujemy się  w tworzeniu gier online o różnorodnym charakterze: marketingowym, promocyjnym, konkursowym, loteryjnym i edukacyjnym, głównie  w wersji 2D. Jesteśmy pasjonatami, którzy w swojej pracy łączą kreatywność i zabawę z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży gier i aplikacji interaktywnych.

Skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu gier na zamówienie, które są precyzyjnie dostosowane do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasza specjalizacja obejmuje produkcję gier przeglądarkowych w technologii HTML5, a także natywnych gier na różne platformy – mobilne, desktopowe, a nawet na konsolę Nintendo Switch.

Gry online, które stworzyliśmy, zostały wykorzystane w celach promocyjnych przez wiele renomowanych firm, takich jak Winiary, Dialog, Netia, Chello, Wedel czy Jutrzenka. Nasze projekty nie tylko przyciągają uwagę, ale również skutecznie budują świadomość marki i angażują klientów.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Rozpoczynamy od pomysłu i koncepcji marketingowej, tworzymy szczegółowe scenariusze, a następnie przystępujemy do procesu graficznego projektowania i programowania, dostarczając gotowy produkt najwyższej jakości.

Jeśli szukasz doświadczonego i innowacyjnego zespołu, który pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe za pomocą gier interaktywnych, E4games jest idealnym partnerem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli omówić Twoje potrzeby i stworzyć niestandardowe rozwiązanie, które wyróżni Twoją firmę na rynku.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co oferujemy, kliknij tutaj

Zespół

marcin1

Marcin

Project Manager/Programista

Od 20 lat w branży IT i nowych mediach. Współpracował z największymi agencjami interaktywnymi w Polsce. Tworzył gry marketingowe dla takich firm jak: Pepsi, UPC, Wedel, Dialog, Netia. Pepsi

grzes

Grzegorz

Programista

Doskonale zna C# oraz Lua. Wolny czas spędza na macie, trenując judo. Jego spokój i opanowanie jest dla nas niedoścignionym wzorem :).

grafik

EWA

Art Director

Czuwa nad wizualną i artystyczną oprawą wszystkich naszych projektów. Wolne chwile spędza wysoko, wysoko npm lub kilka metrów pod wodą. Góry i nurkowanie to jej kolejna pasja.

maciek

Maciek

Programista i dźwiękowiec

Mało jest chyba takich osób które posiadają jednocześnie talent muzyczny i programistyczny. Maciek radzi sobie doskonale zarówno z klawiaturą swojego notebooka jak i syntezatora Yamaha.

adam

Adam

T``o``ster

To on jest odpowiedzialny za przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych testów każdej aplikacji. Uwielbia gotować, prowadzi bloga kulinarnego. Ma dwójkę wspaniałych urwisów które często także pomagają nam w testach gier dla dzieci.

Platformy docelowe

Tworzymy gry na następujące platformy: Web, Android, IOS, Windows, Facebook, MacOS, Nitendo Switch

Gry na zamówienie

Dedykowane gry na zamówienie tworzymy już od 2000 roku, kiedy to powstawały przy użyciu bardzo popularnego wówczas narzędzia, o nazwie Macromedia Flash. Gry i aplikacje interaktywne tworzone przy pomocy tego narzędzia oraz języka programowania o nazwie Action Script, można było uruchamiać między innymi w przeglądarce komputera.

Duża popularność i niski próg wejścia w tą technologię, przyczyniły się do bardzo szybkiego rozwoju gier internetowych, które okazały się wprost stworzone do celów marketingowych i promocyjnych. W związku z tym powstało wiele portali internetowych, które agregowały różne gry i animacje Flash, dając ich twórcom możliwość zarabiania, czy to poprzez wyświetlane reklamy czy płatne dostępy.