E4games Studio to nie tylko gry na zamówienie. To przede wszystkim kreatywny, zgrany i świetnie współpracujący ze sobą zespół: projektantów,  programistów,  ilustratorów, animatorów i specjalistów od marketingu wirusowego.
Łączymy pasję i zabawę z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, czego rezultatem są  wysmakowane  i oryginalne projekty gieraplikacji mobilnych, animacji, multimediów.
Dla nas praca to przede wszystkim doskonała zabawa. Dbamy o to, aby nasze realizacje, oprócz walorów estetycznych były także funkcjonalne i  dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe.

Realizujemy projekty z zakresu gier reklamowych, promocyjnych, edukacyjnych, zarówno na platformę mobilną jak i desktopową, aplikacje facebook oraz biznesowe aplikacje mobilne .
Nasze realizacje a szczególnie gry na zamówienie służyły promocji produktów i brandów między innymi takich firm jak: Winiary, Dialog, Netia, Chello, Wedel i Jutrzenka.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie na całym etapie realizacji projektów: począwszy od przygotowania koncepcji marketingowej, przez szczegółowy scenariusz, kreację, aż do oddania gotowego produktu.

Zawsze wykonujemy analizę skuteczności przekazu oraz zapewniamy utrzymanie i rozwój projektów.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli poszukujesz doświadczonego, kreatywnego i otwartego na nowe wyzwania zespołu.

A OTO CZĘŚĆ NASZEGO ZESPOŁU

Marcin - gry na zamówienie

MARCIN – project manager

Ponad 15 lat w branży IT i nowych mediach. Współpracował z największymi agencjami interaktywnymi w Polsce. Tworzył gry marketingowe dla takich firm jak: UPC, Chello, Winiary, Jutrzenka, Dialog, Wedel. 

Marek - gry na zamówienie

MAREK – główny programista

Nieprzeciętny umysł analityczny. Swoją przygodę z programowaniem rozpoczął z Atari. Co roku bierze udział w spotkaniach fanów Atarii, gdzie w konkursach zdobywa przeważnie główne nagrody.

Ewa - gry na zamówienie

EWA – art director

Czuwa nad wizualną i artystyczną oprawą wszystkich naszych projektów. Wolne chwile spędza wysoko, wysoko npm lub kilka metrów pod wodą. Góry i nurkowanie to jej kolejna pasja.

Grześ - programowanie gier

GRZEŚ – programista

Specjalizuje się w technologii UNITY 3D, Adobe AIR oraz C++. Wolny czas spędza na macie, trenując judo. Jego spokój i opanowanie jest dla nas niedoścignionym wzorem :).

Maciek - udźwiękowienie gier

MACIEK – programista i dźwiękowiec

Mało jest chyba takich osób które posiadają jednocześnie talent muzyczny i programistyczny. Maciek radzi sobie doskonale zarówno z klawiaturą swojego notebooka jak i syntezatora Yamaha.

Adam - testowanie gier

ADAM – tester

To on jest odpowiedzialny za przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych testów każdej aplikacji. Uwielbia gotować, prowadzi bloga kulinarnego. Ma dwójkę wspaniałych urwisów które często także pomagają nam w testach gier dla dzieci.