Christmas Gnome - Gra Konkursowa

Christmas Gnome: Świąteczna Gra Konkursowa dla Essence & Catrice Cosmetics

Christmas Gnome to nasza najnowsza świąteczna gra konkursowa, stworzona na zamówienie renomowanej agencji marketingowej z Chorwacji. Od 12 grudnia do 2 stycznia, klienci marek Essence & Catrice Cosmetics mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w ekscytującym konkursie i cieszyć się rozgrywką. Co więcej, w ramach zabawy mieli szansę zdobywać cenne punkty oraz wygrywać fantastyczne nagrody.

Nasz cel to dotarcie do jak największej liczby uczestników, dlatego przygotowaliśmy naszą grę konkursową tak, aby była dostępna zarówno na platformie desktopowej, jak i mobilnej. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera stacjonarnego czy smartfona, możesz wziąć udział w naszej grze i poczuć magię świąt w towarzystwie naszego uroczego bohatera – Świątecznego Gnomika.

Podczas trwania konkursu, co tydzień wyłanialiśmy 20 najlepszych graczy, którzy zostawili swoją konkurencję daleko w tyle. Ci szczęśliwcy otrzymywali ekskluzywne upominki, co sprawiało, że gra była nie tylko wspaniałym sposobem na spędzenie czasu w okresie świątecznym, ale także szansą na wyjątkowe prezenty od Essence & Catrice Cosmetics.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej świątecznej grze konkursowej Christmas Gnome. To dla nas wielka przyjemność tworzyć takie projekty, które dostarczają radość i emocje podczas magicznego okresu świąt.

  • CLIENT:

    Sssence & Catrice Cosmetics

  • Platforma:

    Web

  • SHARE: