Edukeez

Nauka nie musi być wcale nudna ;)

Edukeez

Rozpoczynamy pasjonujący projekt, który przyniesie nowe możliwości edukacji dzieci i młodzieży. Nasza aplikacja edukacyjna to innowacyjne narzędzie, które ma za zadanie w prosty, interaktywny i zabawny sposób pomagać dzieciom zdobywać wiedzę z różnych dziedzin nauki.

Naszym głównym zleceniodawcą i pomysłodawcą tej inicjatywy jest prywatny inwestor, który wierzy w potencjał edukacyjny nowych technologii. Razem z nim pragniemy stworzyć platformę, która dostarczy dzieciom nie tylko wiedzy, ale także przyjemności z nauki.

Aplikacja na Wszystkich Urządzeniach

Nasza aplikacja będzie dostępna na tabletach oraz smartfonach z systemem Android i IOS. To oznacza, że dzieci i młodzież będą miały dostęp do edukacyjnych materiałów w każdym miejscu i o każdej porze. To mobilność, która sprzyja elastycznemu uczeniu się i rozwijaniu zainteresowań.

Rozwijajmy Wspólnie Edukację

Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie niesie nasza aplikacja edukacyjna. Wierzymy, że edukacja może być nie tylko skuteczna, ale także fascynująca. Razem z naszym inwestorem i zespołem doświadczonych twórców, dążymy do stworzenia narzędzia, które otwiera przed dziećmi drzwi do wiedzy i inspiracji.

Dołącz do naszej edukacyjnej przygody i razem z nami twórzmy przyszłość nauki. Bądźmy częścią tej innowacyjnej inicjatywy, która zmienia sposób, w jaki dzieci zdobywają wiedzę.

Nauka i Przygoda

To było nasze główne hasło przewodnie przy tworzeniu koncepcji oraz poszczególnych scenariuszy gry.

Postacie przewodnie

Każda stworzona przez nas postać, odpowiada określonej grupie wiekowej graczy

Bardzo długo szukaliśmy pomysłu na poszczególne postacie. To tylko kilka wybranych szkiców, jakie powstawały na poszczególnych etapach pracy nad koncepcją bohaterów przewodnich oraz  samej gry. Mamy nadzieję, że zarówno postacie jak i sama koncepcja gry bardzo spodoba się wszystkim przyszłym użytkownikom tej gry edukacyjnej.

  • Klient:

    -

  • Data uruchomienia :

    2024

  • SHARE: