Oczekiwanie na Zakupy z lisek.app – Teraz z Nową Grą HTML5!

20 maja 2023
20 maja 2023 kasia

Oczekiwanie na Zakupy z lisek.app – Teraz z Nową Grą HTML5!

Z przyjemnością informujemy o naszej najnowszej współpracy z lisek.app, serwisem dostarczającym zakupy w ekspresowym tempie. Aby umilić  klientom czas oczekiwania na dostawę, wprowadzamy prostą, ale wciągającą grę HTML5, która nawiązuje do klasycznej gry „Wilk i Jajka”.

Gra na Czas Oczekiwania Rozumiemy, że oczekiwanie na dostawę może być czasem monotonne. Dlatego postanowiliśmy wzbogacić ten czas prostą, ale przyjemną grą, dostępną bezpośrednio w aplikacji lisek.app. Nasz cel to zapewnienie klientom krótkiej, ale miłej rozrywki podczas oczekiwania.

„Wilk i Jajka” w Nowym Wydaniu Inspiracją dla naszej gry była klasyczna gra „Wilk i Jajka”. Postanowiliśmy przywrócić jej ducha w nowoczesnej odsłonie, zachowując prostotę i urok oryginału, ale wzbogacając go o współczesną grafikę i elementy charakterystyczne dla lisek.app.

Prostota HTML5 Wybraliśmy technologię HTML5 ze względu na jej uniwersalność i łatwość dostępu. Gra będzie wyświetlana w aplikacji lisek.app po złożeniu zamówienia.

Co Nas Czeka Obecnie intensywnie pracujemy nad finalizacją gry, aby niebawem umożliwić klientom lisek.app jej wypróbowanie. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i śledzenia mediów społecznościowych dla najświeższych aktualizacji.

Mamy nadzieję, że nasza nowa gra nie tylko umili oczekiwanie na dostawę, ale również przypomni o klasycznych grach z przeszłości, dostarczając rozrywki w prosty i przyjemny sposób. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość wprowadzenia tej małej niespodzianki do codziennych zakupów z lisek.app.