Gra reklamowa – 20 lat Netii

Netia Świętuje 20. Urodziny z Grą Kartkową!

Netia obchodzi swoją wyjątkową 20. rocznicę działalności, i z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych klientów – zabawną grę w formie interaktywnej kartki internetowej. To nie tylko doskonała okazja do świętowania razem z nami, ale także szansa na przekazanie życzeń w oryginalny i zabawny sposób.

W naszej grze kartkowej możesz wysłać swoje życzenia jubilatowi, ale zanim to zrobisz, czeka na ciebie zabawa, która przyniesie uśmiech na twarz każdemu. Wystarczy, że weźmiesz miśkiem powietrze i zaczniesz dmuchać! Ale uwaga, nie przesadzaj, bo z niewinnego pluszowego misia może stać się uroczy balonik.

To nie tylko zabawka, to niezapomniane przeżycie i doskonała zabawa dla wszystkich wieków. Ponadto, nasza gra kartkowa jest idealnym sposobem na przekazanie życzeń w sposób kreatywny i niekonwencjonalny.

Nie zwlekaj, dołącz do nas w świętowaniu 20. rocznicy Netii i spraw, aby Twoje życzenia były niezapomniane! Baw się, świętuj i dmuchaj z nami, bo Netia nadal łączy ludzi i dostarcza niezapomniane chwile przez całe dwie dekady.

  • Klient:

    Moxieinteractive

  • Platforma:

    Web, Facebook

  • SHARE: